Филтри -

Машини за обработка на почвата Tolmet од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Tolmet: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.003 € PLN 18.500 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
5.313 € PLN 24.550 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.542 € PLN 34.850 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
5.962 € PLN 27.550 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
17.990 € PLN 83.150 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Stoczek
нови диск брана Tolmet Brona dyskowa SIMPLY 200 // Disc harrow UFNAL нови диск брана Tolmet Brona dyskowa SIMPLY 200 // Disc harrow UFNAL
2
Контактирајте го продавачот
3.257 € PLN 15.050 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Stoczek
нови слама култиватор Tolmet Agregat bezorkowy 2,4m Tolmet DELTA/KRET нови слама култиватор Tolmet Agregat bezorkowy 2,4m Tolmet DELTA/KRET нови слама култиватор Tolmet Agregat bezorkowy 2,4m Tolmet DELTA/KRET
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.104 € PLN 37.450 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Stoczek
нови слама култиватор Tolmet Głębosz THOR 5 Tolmet / Subsoiler
1
Контактирајте го продавачот
2.976 € PLN 13.750 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
нови диск брана Tolmet MEGATRON 500 + wał rurowy // UFNAL нови диск брана Tolmet MEGATRON 500 + wał rurowy // UFNAL
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.100 € PLN 65.150 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови диск брана Tolmet Brona ASTAT 300 + urządzenie trakcyjne  //  UFNAL нови диск брана Tolmet Brona ASTAT 300 + urządzenie trakcyjne  //  UFNAL
2
Контактирајте го продавачот
10.690 € PLN 49.400 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
9.219 € PLN 42.600 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
нови слама култиватор Tolmet Agregat podorywkowy ARSEN 220 // Stubble cultivator UFNAL нови слама култиватор Tolmet Agregat podorywkowy ARSEN 220 // Stubble cultivator UFNAL
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.776 € PLN 17.450 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
2.283 € PLN 10.550 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
7.358 € PLN 34.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
нови подривач Tolmet Głębosz THOR 3 Tolmet / Subsoiler
1
Контактирајте го продавачот
2.229 € PLN 10.300 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Stoczek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се