Филтри -

Машини за обработка на почвата Tigges од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата Tigges од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
земјоделски валјак Tigges DRP 300 земјоделски валјак Tigges DRP 300 земјоделски валјак Tigges DRP 300
3
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
земјоделски валјак Tigges Cambrige Walze земјоделски валјак Tigges Cambrige Walze земјоделски валјак Tigges Cambrige Walze
3
Контактирајте го продавачот
1.300 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Saulheim
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
земјоделски валјак Tigges UP900-330
1
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Земјоделски валјак
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
земјоделски валјак Tigges UP 900-330
1
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Земјоделски валјак
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
земјоделски валјак Tigges Packer DB 900 земјоделски валјак Tigges Packer DB 900 земјоделски валјак Tigges Packer DB 900
3
Контактирајте го продавачот
999 €
Земјоделски валјак
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Richtenberg
нови земјоделски валјак Tigges DP 700 II 270 B
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Земјоделски валјак
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Германија, Suhlendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се