Филтри -

Машини за обработка на почвата Tehnos од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата Tehnos од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мулчер за трактор Tehnos MU2Z 840 LW KLAPPBAR
1
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
6.436 €
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мулчер за трактор Tehnos MP 280 LW мулчер за трактор Tehnos MP 280 LW мулчер за трактор Tehnos MP 280 LW
3
Контактирајте го продавачот
6.354 €
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
нови мулчер за трактор Tehnos MULS 170 LW нови мулчер за трактор Tehnos MULS 170 LW нови мулчер за трактор Tehnos MULS 170 LW
3
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Германија, Langenstein
мулчер за трактор Tehnos MU 280 LW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови мулчер за трактор Tehnos MBP250R нови мулчер за трактор Tehnos MBP250R
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MU 280R PROFI LW нови мулчер за трактор Tehnos MU 280R PROFI LW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos  MB 220R Profi LW нови мулчер за трактор Tehnos  MB 220R Profi LW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MULS SLIM 150 LW нови мулчер за трактор Tehnos MULS SLIM 150 LW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MBP 250R Profi LW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos  MU 280R Profi LW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MBP 280R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MPS 150 LW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
6.681 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Manching
нови мулчер за трактор Tehnos MBP 250R Profi нови мулчер за трактор Tehnos MBP 250R Profi нови мулчер за трактор Tehnos MBP 250R Profi
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos Leicht MBL 200LW нови мулчер за трактор Tehnos Leicht MBL 200LW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MUS 150LW OBST-/WEIN
1
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Мулчер за трактор
Година Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
мулчер за трактор Tehnos LS 110 LW
1
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MB 170 Profi LW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови мулчер за трактор Tehnos MB 200R LW Profi
1
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се