Филтри -

Машини за обработка на почвата Technopol

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Technopol

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
запчеста фреза Technopol 19м запчеста фреза Technopol 19м запчеста фреза Technopol 19м
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 19 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
12.080 € UAH 500.000 UAH
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 11.6 м
Украина, Новотроицкое
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пружинеста фреза Technopol Volta 6000 пружинеста фреза Technopol Volta 6000 пружинеста фреза Technopol Volta 6000
3
Контактирајте го продавачот
10.870 € UAH 450.000 UAH
Пружинеста фреза
Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 03/2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Hlobyne
Контактирајте го продавачот
5.200 US$ EUR ≈ 4.809 €
Земјоделски валјак
Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кременчуцький р-н
запчеста фреза Technopol БГ-14 запчеста фреза Technopol БГ-14 запчеста фреза Technopol БГ-14
3
Контактирајте го продавачот
3.623 € UAH 150.000 UAH
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Гайсин
нови Technopol Плуг навісний 3 корпусний - 3х35 см
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 105 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.039 € UAH 250.000 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се