Филтри -

Машини за обработка на почвата Taurus

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Taurus

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.667 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.489 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.358 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.589 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.060 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
5.740 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
11.480 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Zeven
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се