Филтри -

Машини за обработка на почвата Talex

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Talex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.990 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 21 кс Работна брзина 3 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Австрија, Eberschwang
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.820 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Австрија, Eberschwang
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се