Филтри -

Машини за обработка на почвата TUTKUN KARDEŞLER

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата TUTKUN KARDEŞLER: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Турција, KONYA
Контактирајте го продавачот
16.640 € PLN 76.900 PLN
Машина за собирање камења
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.530 € PLN 81.000 PLN
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
19.430 € PLN 89.800 PLN
Машина за собирање камења
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се