Филтри -

Машини за обработка на почвата TOSCANO

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата TOSCANO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.200 € UAH 1.283.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
9.009 € UAH 359.000 UAH
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана TOSCANO GBBK-C-40 (5 метрів) нови диск брана TOSCANO GBBK-C-40 (5 метрів)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
30.770 € UAH 1.226.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
10.610 € UAH 423.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана TOSCANO GBBK-C-32( 4 метра) нови диск брана TOSCANO GBBK-C-32( 4 метра)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.900 € UAH 1.032.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
22.920 € UAH 913.400 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана TOSCANO GBBA-20 (2,5 метра) нови диск брана TOSCANO GBBA-20 (2,5 метра) нови диск брана TOSCANO GBBA-20 (2,5 метра)
3
Контактирајте го продавачот
9.601 € UAH 382.600 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
21.030 € UAH 838.000 UAH
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.1 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
7.503 € UAH 299.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 45 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
9.952 € UAH 396.600 UAH
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.05 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
18.700 € UAH 745.300 UAH
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.15 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
15.930 € UAH 635.000 UAH
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана TOSCANO GBBA-28 (3,5метра) нови диск брана TOSCANO GBBA-28 (3,5метра) нови диск брана TOSCANO GBBA-28 (3,5метра)
3
Контактирајте го продавачот
11.410 € UAH 454.600 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м. Тернопіль
нови култиватор TOSCANO KTYCAY-03
1
Контактирајте го продавачот
8.908 € UAH 355.000 UAH
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
21.520 € UAH 857.600 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 700 мм Потребна сила на трактор 310 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана TOSCANO GBAV нови диск брана TOSCANO GBAV
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.210 € UAH 566.400 UAH
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, м. Тернопіль
нови култиватор TOSCANO FCAY нови култиватор TOSCANO FCAY
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Украина, м. Тернопіль
нови мулчер за трактор TOSCANO SPKT-02 нови мулчер за трактор TOSCANO SPKT-02 нови мулчер за трактор TOSCANO SPKT-02
3
Контактирајте го продавачот
34.480 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м. Тернопіль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се