Филтри -

Машини за обработка на почвата TIGGES од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата TIGGES од Германија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Rietberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
350 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 26655 Westerstede
земјоделски валјак TIGGES 700 Wendepacker земјоделски валјак TIGGES 700 Wendepacker земјоделски валјак TIGGES 700 Wendepacker
3
Контактирајте го продавачот
790 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Земјоделски валјак
Година 2005-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49757 Werlte
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Земјоделски валјак
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
6.387 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Германија, Holle-Grasdorf
земјоделски валјак TIGGES 900-350-GGG земјоделски валјак TIGGES 900-350-GGG земјоделски валјак TIGGES 900-350-GGG
3
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
земјоделски валјак TIGGES Doppelpacker , 90er Ringe земјоделски валјак TIGGES Doppelpacker , 90er Ringe земјоделски валјак TIGGES Doppelpacker , 90er Ringe
3
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
земјоделски валјак TIGGES 900/17 земјоделски валјак TIGGES 900/17 земјоделски валјак TIGGES 900/17
3
Контактирајте го продавачот
2.550 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
599 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се