Филтри -

Машини за обработка на почвата TIGGES од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата TIGGES

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bückeburg-Rusbend
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
599 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
17.058 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-74547 Untermünkheim
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 45 м
Германија, Hamburg
земјоделски валјак TIGGES DP 900 II 240S земјоделски валјак TIGGES DP 900 II 240S земјоделски валјак TIGGES DP 900 II 240S
3
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Pragsdorf
земјоделски валјак TIGGES UP 900-330
1
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Германија, Pragsdorf
земјоделски валјак TIGGES DP 900 II 330S
1
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Земјоделски валјак
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Холандија, Bladel
земјоделски валјак TIGGES DRP 300 земјоделски валјак TIGGES DRP 300 земјоделски валјак TIGGES DRP 300
3
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се