Филтри -

Машини за обработка на почвата Sunflower

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата Sunflower

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Sunflower дискова борона SUNFLOWER диск брана Sunflower дискова борона SUNFLOWER диск брана Sunflower дискова борона SUNFLOWER
3
Контактирајте го продавачот
9.662 € UAH 400.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.640 €
Подривач
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 275 кс
Година 11/2009 Километража Ширина на опфаќање 4.23 м
Украина, с. Великая Александровка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се