Филтри -

Машини за обработка на почвата Sukov

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата Sukov

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.990 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фрунзовка
нови реверзибилен плуг Sukov ArcoAgro 180 Spring нови реверзибилен плуг Sukov ArcoAgro 180 Spring
2
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.76 м
Белорусија, Korolev Stan
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Плуг
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
нови реверзибилен плуг Sukov Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700) нови реверзибилен плуг Sukov Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700)
2
Контактирајте го продавачот
29.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
нови реверзибилен плуг Sukov ASSIST нови реверзибилен плуг Sukov ASSIST нови реверзибилен плуг Sukov ASSIST
3
Контактирајте го продавачот
19.850 € KZT 9.711.000 KZT
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Astana
нови реверзибилен плуг Sukov ARCOAGRO ON-LAND 180 нови реверзибилен плуг Sukov ARCOAGRO ON-LAND 180 нови реверзибилен плуг Sukov ARCOAGRO ON-LAND 180
3
Контактирајте го продавачот
50.490 € KZT 24.700.000 KZT
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.87 м
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се