Филтри -

Машини за обработка на почвата Stark од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата Stark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мулчер за трактор Stark KDL +180 PROFI нови мулчер за трактор Stark KDL +180 PROFI
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
нови мулчер за трактор Stark KM 155 нови мулчер за трактор Stark KM 155
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
нови мулчер за трактор Stark KDX 200 P нови мулчер за трактор Stark KDX 200 P нови мулчер за трактор Stark KDX 200 P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
нови мулчер за трактор Stark Tocatoare Profi KDX 240 P нови мулчер за трактор Stark Tocatoare Profi KDX 240 P нови мулчер за трактор Stark Tocatoare Profi KDX 240 P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
1.192 € PLN 5.500 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 10 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KDX 200 PROFI нови мулчер за трактор Stark KDX 200 PROFI нови мулчер за трактор Stark KDX 200 PROFI
3
Контактирајте го продавачот
3.296 € PLN 15.200 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.734 € PLN 8.000 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
1.171 € PLN 5.399 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.203 € PLN 5.550 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KS115 нови мулчер за трактор Stark KS115
2
Контактирајте го продавачот
1.041 € PLN 4.800 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.146 € PLN 5.285 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.409 € PLN 6.499 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
1.171 € PLN 5.400 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark Tocătoare KMH 175 нови мулчер за трактор Stark Tocătoare KMH 175 нови мулчер за трактор Stark Tocătoare KMH 175
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
1.160 € PLN 5.350 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.192 € PLN 5.500 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.783 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
нови мулчер за трактор Stark KS 95 PROFI нови мулчер за трактор Stark KS 95 PROFI нови мулчер за трактор Stark KS 95 PROFI
3
Контактирајте го продавачот
1.192 € PLN 5.500 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 10 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.95 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
6.050 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.843,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.843,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се