Филтри -

Машини за обработка на почвата Solmax Steel

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Solmax Steel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.210 € PLN 147.000 PLN
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
7.657 € PLN 32.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 1750 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
8.961 € PLN 38.500 PLN
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
7.657 € PLN 32.900 PLN
Подривач
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
13.730 € PLN 59.000 PLN
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
10.590 € PLN 45.500 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се