Филтри -

Машини за обработка на почвата Schmotzer од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата Schmotzer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
37.800 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Stendal / Borstel
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
машина за подготовка на почвата за сеидба Schmotzer VENTERRA 2K 12x50S
1
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wittingen-Ohrdorf
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се