Филтри -

Машини за обработка на почвата Schmotzer

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата Schmotzer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
слама култиватор Schmotzer VENTERRA 2K
1
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
37.800 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
вадач на компир Schmotzer 8X75 HA III AV5 H
1
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
култиватор Schmotzer VENTERRA AV5 HP SC
1
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
машина за подготовка на почвата за сеидба Schmotzer VENTERRA 2K 12x50S
1
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Suhlendorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се