Филтри -

Машини за обработка на почвата Sauerburger

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Sauerburger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Франција, Fr-68640 Muespach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
мулчер за трактор Sauerburger SIGMA 150
1
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
4.100 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Giebelstadt
мулчер за трактор Sauerburger BE 2600
1
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Langenau
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се