Филтри -

Машини за обработка на почвата Saphir од Германија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Машини за обработка на почвата Saphir од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Cloppenburg
нови аератор за тревник Saphir Ersatznetz 602 W 3-reihig нови аератор за тревник Saphir Ersatznetz 602 W 3-reihig
2
Контактирајте го продавачот
690 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови аератор за тревник Saphir Perfekt 602 W4 Hydro нови аератор за тревник Saphir Perfekt 602 W4 Hydro нови аератор за тревник Saphir Perfekt 602 W4 Hydro
3
Контактирајте го продавачот
3.699 € Со вклучен ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kusel
нови аератор за тревник Saphir 4DOW Perfekt Grünlandegge
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
нови аератор за тревник Saphir 5D2W Perfekt Grünlandeg
1
Контактирајте го продавачот
2.590 € Со вклучен ДДВ
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
мулчер за трактор Saphir SinusCut 30 Messerwalze
1
Контактирајте го продавачот
10.700 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
12.450 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
9.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wipperfürth
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
диск брана Saphir perfekt 803 s4
1
Контактирајте го продавачот
5.453 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO WI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
нови аератор за тревник Saphir PERFEKT 602 W4 HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
3.490 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.550 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се