Филтри -

Машини за обработка на почвата Salford од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Salford од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.460 €
Диск брана
Длабочина на обработка 410 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, смт.Володарка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се