Филтри -

Машини за обработка на почвата Salford

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Salford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
25.200 US$ EUR ≈ 23.050 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
25.200 US$ EUR ≈ 23.050 €
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Pavlohrad
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Бугарија, Вълчедръм
слама култиватор Salford 9709 слама култиватор Salford 9709 слама култиватор Salford 9709
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 04/2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Вълчедръм
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се