Филтри -

Машини за обработка на почвата SUNFLOWER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата SUNFLOWER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана SUNFLOWER Sunflower №1290
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Херсонская
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.790 €
Подривач
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 275 кс
Година 11/2009 Километража Ширина на опфаќање 4.23 м
Украина, с. Великая Александровка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.010 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Сумская
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Барський р-н, село Ялтушків
Контактирајте го продавачот
11.480 € UAH 453.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 13.64 м
Украина, Львів
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се