Филтри -

Машини за обработка на почвата SUKOV од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата SUKOV од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корпусов нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корпусов
2
Контактирајте го продавачот
30.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Харьков
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700) нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700)
2
Контактирајте го продавачот
29.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.540 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернопіль
реверзибилен плуг SUKOV on-land 5+1+1+1
1
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.710 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новая Водолага
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се