Филтри -

Машини за обработка на почвата SUKOV од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата SUKOV: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 175 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 270 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
7.870 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
11.579 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 175 кс Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се