Филтри -

Машини за обработка на почвата SUKOV

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата SUKOV: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 175 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
реверзибилен плуг SUKOV on-land 5+1+1+1
1
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новая Водолага
нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700) нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700)
2
Контактирајте го продавачот
29.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 270 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
7.870 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
16.700 US$ EUR ≈ 15.670 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернопіль
нови реверзибилен плуг SUKOV ArcoAgro NP On-Land SPRING 12 (8+4) нови реверзибилен плуг SUKOV ArcoAgro NP On-Land SPRING 12 (8+4) нови реверзибилен плуг SUKOV ArcoAgro NP On-Land SPRING 12 (8+4)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Капацитет 4.6 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минский р-н, Минская обл, д.Королев Стан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
11.579 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се