Филтри -

Машини за обработка на почвата STRUMYK од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата STRUMYK од Романија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.761 € RON 28.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
5.246 € RON 25.950 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.973 € RON 24.600 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
4.548 € RON 22.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
5.357 € RON 26.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
4.245 € RON 21.000 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
3.992 € RON 19.750 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
3.942 € RON 19.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
2.830 € RON 14.000 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
2.729 € RON 13.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се