Филтри -

Машини за обработка на почвата STRUMYK од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата STRUMYK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.499 € PLN 7.000 PLN
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
3.426 € PLN 16.000 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wełnin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови диск брана STRUMYK TIGER II
1
Контактирајте го продавачот
3.084 € PLN 14.400 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wełnin
нови машина за подготовка на почвата за сеидба STRUMYK NIETOPEREK
1
Контактирајте го продавачот
1.799 € PLN 8.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wełnin
Контактирајте го продавачот
5.759 € RON 28.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
5.243 € RON 25.950 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
4.971 € RON 24.600 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
4.546 € RON 22.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
4.243 € RON 21.000 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
3.991 € RON 19.750 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
5.355 € RON 26.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
3.940 € RON 19.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
2.829 € RON 14.000 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
2.728 € RON 13.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
нови диск брана STRUMYK Brona Talerzowa Strumyk + wał strunowy dociskowy TORNADO (marki нови диск брана STRUMYK Brona Talerzowa Strumyk + wał strunowy dociskowy TORNADO (marki
2
Контактирајте го продавачот
942,20 € PLN 4.400 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови рото фреза STRUMYK Ogrodowa ogród glebogryzarka
1
Контактирајте го продавачот
1.328 € PLN 6.200 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се