Филтри -

Машини за обработка на почвата STRUIK од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата STRUIK: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.400 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Kėdainiai
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Рото фреза
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Biervliet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
рото фреза STRUIK Varix 3000F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Krabbendijke
рото фреза STRUIK Volleveldset bij VariX 3000 frees
1
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Косилка-таруп
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middenmeer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
земјоделски валјак STRUIK staafrol en volleveldsbeugels за делови
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Земјоделски валјак
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Рото брана
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-79400 Kandern
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Рото брана
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се