Филтри -

Машини за обработка на почвата STRUIK

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата STRUIK: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Рото брана
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-79400 Kandern
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Холандија, Stiens
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
косилка-таруп STRUIK 4х75,  ботвоудалитель косилка-таруп STRUIK 4х75,  ботвоудалитель
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Косилка-таруп
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2006-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
нови косилка-таруп STRUIK Glutton 3000 нови косилка-таруп STRUIK Glutton 3000 нови косилка-таруп STRUIK Glutton 3000
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Косилка-таруп
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
рото фреза STRUIK Volleveldset bij VariX 3000 frees
1
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
рото фреза STRUIK Varix 3000F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Krabbendijke
земјоделски валјак STRUIK staafrol en volleveldsbeugels за делови
1
Контактирајте го продавачот
2.150 €
Земјоделски валјак
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
косилка-таруп STRUIK косилка-таруп STRUIK косилка-таруп STRUIK
3
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Косилка-таруп
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Молдавија, Гура Быкулуй
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се