Филтри -

Машини за обработка на почвата STROM

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата STROM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 24.050 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подвірне
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка, Hurbanovo
Контактирајте го продавачот
34.500 € PLN 159.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Полска, PAKOSŁAWICE
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се