Филтри -

Машини за обработка на почвата STOLL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата STOLL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-86170 Neuville En Poitou
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Култиватор
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-86170 Neuville De Poitou
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се