Филтри -

Машини за обработка на почвата STEP-AGRO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата STEP-AGRO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.321 € UAH 135.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Капацитет 3.1 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
2.337 € UAH 95.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Lutsk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се