Филтри -

Машини за обработка на почвата STEKETEE

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата STEKETEE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за подготовка на почвата за сеидба STEKETEE zaaibedbereider машина за подготовка на почвата за сеидба STEKETEE zaaibedbereider машина за подготовка на почвата за сеидба STEKETEE zaaibedbereider
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Lieve Vrouwepoldersedijk 1B Stad Aan't Haringvliet 3243La, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2016-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middenmeer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2004-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се