Филтри -

Машини за обработка на почвата STARK од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата STARK од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мулчер за трактор STARK KMH 155 нови мулчер за трактор STARK KMH 155
2
Контактирајте го продавачот
1.619 € PLN 7.560 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.927 € PLN 9.000 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.392 € PLN 6.500 PLN
Други мулчер
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wełnin
Контактирајте го продавачот
952,90 € PLN 4.450 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 35 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови рото фреза STARK RS135 нови рото фреза STARK RS135 нови рото фреза STARK RS135
3
Контактирајте го продавачот
954 € PLN 4.455 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 30 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
980,70 € PLN 4.580 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.156 € PLN 5.399 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.156 € PLN 5.400 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор STARK KM125 нови мулчер за трактор STARK KM125
2
Контактирајте го продавачот
1.167 € PLN 5.450 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор STARK KMH155 Kosiarka bijakowa mulczer agrotekas stark z przesuwem hyd нови мулчер за трактор STARK KMH155 Kosiarka bijakowa mulczer agrotekas stark z przesuwem hyd
2
Контактирајте го продавачот
1.171 € PLN 5.470 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 24 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се