Филтри -

Машини за обработка на почвата SOLMAX STEEL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата SOLMAX STEEL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Konya
нови машина за собирање камења SOLMAX STEEL XCF нови машина за собирање камења SOLMAX STEEL XCF нови машина за собирање камења SOLMAX STEEL XCF
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 1750 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се