Филтри -

Машини за обработка на почвата SMS од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата SMS од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 16 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, с.Бишів
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.140 €
Култиватор
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.88 м
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се