Филтри -

Машини за обработка на почвата SMS

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата SMS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Ferienčíkova 2, Bratislava 811 08, Slovenská republika
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Рамнач на земја
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Ferienčíkova 2, Bratislava 811 08, Slovenská republika
Контактирајте го продавачот
13.282 US$ EUR ≈ 12.210 €
Култиватор
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.88 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.939 US$ EUR ≈ 14.660 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 16 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, с.Бишів
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се