Филтри -

Машини за обработка на почвата SFOGGIA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата SFOGGIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор SFOGGIA T20 6F
1
Контактирајте го продавачот
22.200 € UZS 285.000.000 UZS
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се