Филтри -

Машини за обработка на почвата SCHULTE

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата SCHULTE: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Мулчер за трактор
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.600 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Винница
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1524 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање 4270 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.57 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Рото брана
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
мулчер за трактор SCHULTE   №1502 мулчер за трактор SCHULTE   №1502 мулчер за трактор SCHULTE   №1502
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесская Обл
мулчер за трактор SCHULTE 5026 мулчер за трактор SCHULTE 5026 мулчер за трактор SCHULTE 5026
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
мулчер за трактор SCHULTE мулчер за трактор SCHULTE мулчер за трактор SCHULTE
3
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Украина, Попельня
нови мулчер за трактор SCHULTE FX-1800 (4.6 метра) нови мулчер за трактор SCHULTE FX-1800 (4.6 метра)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.390 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.57 м
Украина, Бориспіль
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.150 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.57 м
Украина, Бориспіль
Контактирајте го продавачот
51.000 US$ EUR ≈ 47.850 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 7.98 м
Украина, Бориспіль
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се