Филтри -

Машини за обработка на почвата SAPHIR од Европа

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата SAPHIR: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
7.731,93 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74547 Untermünkheim
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-26899 Rhede-Brual
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.635,29 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2111 Harmannsdorf-Rückersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.635,29 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2111 Harmannsdorf-Rückersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.474,79 €
Диск брана
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2111 Harmannsdorf-Rückersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.989,92 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-84405 Dorfen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
нови аератор за тревник SAPHIR Perfect 802 S4 Hydro нови аератор за тревник SAPHIR Perfect 802 S4 Hydro нови аератор за тревник SAPHIR Perfect 802 S4 Hydro
3
Контактирајте го продавачот
4.590 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Слама култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-93352 Rohr
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-93352 Rohr
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 96349 Neufang
Контактирајте го продавачот
7.731,09 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74547 Untermünkheim
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mühlengeez
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се