Филтри -

Машини за обработка на почвата Rotoland од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата Rotoland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Rotoland kult 500 h super диск брана Rotoland kult 500 h super
2
Контактирајте го продавачот
21.359 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-84539 Ampfing
диск брана Rotoland kult 500 h special
1
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-84539 Ampfing
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.585 €
Рото брана
Работни часови 30 ха/час
Година 2021 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Straubing
култиватор Rotoland FG 307
1
Контактирајте го продавачот
3.782 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bodenmais
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland Field Master 75 H
1
Контактирајте го продавачот
16.980 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland Field Master 60 H
1
Контактирајте го продавачот
13.830 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови земјоделски валјак Rotoland FPM 3.0/700
1
Контактирајте го продавачот
7.140 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland Field Master 45 H
1
Контактирајте го продавачот
11.420 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови рото брана Rotoland FPM RD 300 нови рото брана Rotoland FPM RD 300
2
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Рото брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
нови слама култиватор Rotoland KULT 500 H Super
1
Контактирајте го продавачот
21.360 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ampfing
нови земјоделски валјак Rotoland MCB 6.20 H
1
Контактирајте го продавачот
14.960 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Ampfing
нови мулчер за трактор Rotoland Rotoland FPM UM 250+ нови мулчер за трактор Rotoland Rotoland FPM UM 250+
2
Контактирајте го продавачот
6.570 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови мулчер за трактор Rotoland Rotoland XT 155
1
Контактирајте го продавачот
2.618 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови рото брана Rotoland SH 500
1
Контактирајте го продавачот
30.335 €
Рото брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ampfing
нови рото брана Rotoland RE (T) 300
1
Контактирајте го продавачот
27.460 €
Рото брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови слама култиватор Rotoland GAL-K 5.0 H
1
Контактирајте го продавачот
36.660 €
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ampfing
нови подривач Rotoland FTL 3000
1
Контактирајте го продавачот
7.190 €
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
нови култиватор Rotoland TOP 2.5
1
Контактирајте го продавачот
9.212 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
нови земјоделски валјак Rotoland Front Twin Disc 30
1
Контактирајте го продавачот
6.748 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
култиватор Rotoland kult 500 h super култиватор Rotoland kult 500 h super
2
Контактирајте го продавачот
21.359 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-84539 Ampfing
машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland kult 500 h super машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland kult 500 h super
2
Контактирајте го продавачот
21.359 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
16.980 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland field master 75 h
1
Контактирајте го продавачот
16.979 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland field master 45 h
1
Контактирајте го продавачот
11.420 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
машина за подготовка на почвата за сеидба Rotoland field master 60 h
1
Контактирајте го продавачот
13.830 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се