Филтри -

Машини за обработка на почвата Ropa

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата Ropa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
косилка-таруп Ropa Kartoffel-Krautschlegeler KS 4-75
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen-Versen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се