Филтри -

Машини за обработка на почвата Rol/Ex од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Rol/Ex од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.719 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.961 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 02/2023 Километража Ширина на опфаќање 210 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
5.808 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
18.755 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се