Филтри -

Машини за обработка на почвата Rol/Ex од Полска

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Машини за обработка на почвата Rol/Ex од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана Rol/Ex a Grapa cu discuri de cultivare si miriste, pliata hidraulic 4 m нови диск брана Rol/Ex a Grapa cu discuri de cultivare si miriste, pliata hidraulic 4 m
2
Контактирајте го продавачот
9.727 € PLN 42.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
9.055 € PLN 39.100 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.460 € PLN 49.500 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.289 € PLN 14.200 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.600 € PLN 54.400 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.630 € PLN 71.800 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
нови диск брана Rol/Ex Disc harrow cultivating and stubble, hydraulically folded 4 m нови диск брана Rol/Ex Disc harrow cultivating and stubble, hydraulically folded 4 m
2
Контактирајте го продавачот
9.727 € PLN 42.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
7.874 € PLN 34.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex Erpice a dischi per coltivazione e stoppia, piegato idraulicame нови диск брана Rol/Ex Erpice a dischi per coltivazione e stoppia, piegato idraulicame
2
Контактирајте го продавачот
9.727 € PLN 42.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca
3
Контактирајте го продавачот
7.156 € PLN 30.900 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken
3
Контактирајте го продавачот
7.156 € PLN 30.900 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
59.060 € PLN 255.000 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
нови диск брана Rol/Ex Leichte, hydraulisch klappbare Scheibenegge, 4 Meter нови диск брана Rol/Ex Leichte, hydraulisch klappbare Scheibenegge, 4 Meter
2
Контактирајте го продавачот
9.032 € PLN 39.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови реверзибилен плуг Rol/Ex Reversible plow, non-stop spring protection
1
Контактирајте го продавачот
9.264 € PLN 40.000 PLN
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 105 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex HYDRAULICALLY FOLDABLE NO-PILL CULTIVATOR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex HYDRAULICALLY FOLDABLE NO-PILL CULTIVATOR
2
Контактирајте го продавачот
15.750 € PLN 68.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
7.874 € PLN 34.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор Rol/Ex  Podrývák s hydropackem, šířka 3,0 m, 6 radliček нови култиватор Rol/Ex  Podrývák s hydropackem, šířka 3,0 m, 6 radliček нови култиватор Rol/Ex  Podrývák s hydropackem, šířka 3,0 m, 6 radliček
3
Контактирајте го продавачот
7.156 € PLN 30.900 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
16.420 € PLN 70.900 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex
3
Контактирајте го продавачот
3.798 € PLN 16.400 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex BT300 диск брана Rol/Ex BT300 диск брана Rol/Ex BT300
3
Контактирајте го продавачот
7.990 € PLN 34.500 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex BTW, 1,85 m диск брана Rol/Ex BTW, 1,85 m диск брана Rol/Ex BTW, 1,85 m
3
Контактирајте го продавачот
3.578 € PLN 15.450 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.85 м
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex
3
Контактирајте го продавачот
12.460 € PLN 53.800 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex
3
Контактирајте го продавачот
2.814 € PLN 12.150 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex
3
Контактирајте го продавачот
3.277 € PLN 14.150 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex
3
Контактирајте го продавачот
3.034 € PLN 13.100 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се