Филтри -

Машини за обработка на почвата Remsintez

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Remsintez

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови Remsintez Плуг ПШК Гетьман-4 (5-7) (широкозахватний) нови Remsintez Плуг ПШК Гетьман-4 (5-7) (широкозахватний) нови Remsintez Плуг ПШК Гетьман-4 (5-7) (широкозахватний)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.382 € UAH 140.000 UAH
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се