Филтри -

Машини за обработка на почвата Regent од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Regent

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Слама култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.636 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
2.990 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
култиватор Regent FSG 300 S култиватор Regent FSG 300 S
2
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
6.636 €
Диск брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
6.636 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
6.636 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
1.490 €
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Австрија, Kirchdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се