Филтри -

Машини за обработка на почвата Regent

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Машини за обработка на почвата Regent

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.700 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
12.035 €
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.097 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.791 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
23.291 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
8.849 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
10.531 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража 20 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
аукција 3.488 € DKK 26.000 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
884,40 € PLN 3.800 PLN
Култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
2.990 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
2.990 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
1.490 €
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Плуг
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.73 м
Србија, Novi Sad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се