Филтри -

Машини за обработка на почвата Rau

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Rau

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
650 €
Пружинеста фреза
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Култиватор
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.580 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
4.440 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
4.632 € PLN 19.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
500 €
Култиватор
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
12.100 € PLN 52.000 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
650 €
Култиватор
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Erbach
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се