Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Украина

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.250 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
20.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
20.600 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
34.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.510 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.290 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 320 мм Потребна сила на трактор 165 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.220 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.447 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
плуг Rabe
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.271 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 90 м
Украина, Гальчинцы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се