Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Германија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
1.290 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Espelkamp
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
34.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
30.990 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Подривач
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
2.311 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
8.190 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
5.590 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
990 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Германија, 27239 Twistringen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се