Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Франција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Плуг
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
плуг Rabe albatros
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се